Śledź nas na portalach społecznościowych

Skontaktuj się z Nami

 • Google+ Social Icon
 • Blogger Ikona społeczna
 • Myspace Ikona społeczna

www.tabletkiporonne.info

Wszystkie prawa zastrzeżone

 

Magda
Jun 9, 2017

Wasze komentarze dotyczące zabiegu

3 comments

Uwagi, wskazówki i Wasze odczucia związane z tabletkami poronnymi.

 

 

anetkaa
Jun 22, 2017

Dziewczyny przeszłam kuracje tabletkami i musze sie z wami podzielic moimi przejsciami...ogolnie zabieg nie nalezal do najprzyjemnijeszych, bol byl dosc silny i utrzymywal sie 2 dni. Bralam na poczatku zwykle leki przeciwbolowe, ale tylko troche lagodzily bol. trzeba sie na to przygotowac... mnie bardzo pomogly oklady z chlodnego recznika i nimesil w dawce 1 szaszetka do 12 godzin. Ogolnie krwawienie u mnie trwa nadal a jestem juz 8 dni po zabiegu. Czytalam ze to normalne, ale czy ktoras z was tez miala tak dlugo? Porownuje to z krwawieniem z okresu ktore mam 3-4 dni, wiec te 8 dni to dla mnie duzo

Drak Mrak
Nov 18, 2017

Hej . Nie moge Ci niestety pomoc bo dopiero jestem przed zazyciem tabletek . Mam jednak pytanie . Czy zamawialas moze z tej strony ? Probuje sprawdzic czy strona to nie kolejni oszusci z sieci , a komentarzy jest jakos malo ....

 

monika.labuda.94
Dec 8, 2017

hej. Również jestem po zabiegu tabletkami. U mnie trwało to zaledwie kilka godzin od przyjęcia pierwszej dawki misotropolu.. Po drugiej to juz bóle brzucha intensywniejsze były. Skrzepu krwi to ze mnie wylatywaly nawet gdy stalam z dzieckiem na rekach. Pierwsza dawkę wzielam o 13.30 , o 15 było male krwawienie. I trwało to wszystko może do późnych godzin wieczornych. Jestem w szoku. Urodziłam 3 dzieci ale ti trwało znacznie krócej. :-) no i polecam te tabletki !!

New Posts
 • Magda
  Dec 8, 2017

  Stosowanie środków poronnych Na początku należy przyjąć doustnie Mifepristone. Tabletkę należy popić wodą. Po 24 godzinach należy wziąć 4 tabletki Misoprostolu pod język i trzymać aż do rozpuszczenia. W tym momencie nie należy pić i rozcieńczać leku w ustach. Po 3 godzinach ponownie przyjąć 4 tabletki Misoprostolu. Jak wcześniej- trzymać pod językiem, aż do rozpuszczenia. W internecie krąży wiele wpisów, że stosowanie Misoprostolu dopochwowo zwiększa prawdopodobieństwo poronienia. Jest to mit, ponieważ lek zażyty pod język wchłania się do krwiobiegu i nie ma konieczności aplikacji tabletek dopochwowo. Co więcej w przypadku zbyt obfitego krwawienia i wizyty u lekarza będzie on w stanie zauważyć pozostałości tabletek w pochwie. Nie zalecamy tej metody. Krwawienie powinno wystąpić od 4-12 godzin od zażycia drugiej dawki Misoprostolu. Może wystąpić już po pierwszej dawce, jednak mimo wszystko trzeba kontynuować dawkowanie, aby organizm dobrze oczyścił macicę z pozostałości produktu ciążowego.
 • Magda
  Jun 8, 2017

  Forum "tabletkiporonne.info" to miejsce do dyskusji, dlatego aby panowała tu dobra atmosfera, należy przestrzegać następującego regulaminu: 1. Użytkownik publikuje swoje komentarze i przemyślenia wyłącznie na własną odpowiedzialność. Administratorzy Forum www.administrator24.info nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników na Forum. 2. Serwis www.tabletkiporonne.info nie przekazuje informacji odnośnie danych użytkowników osobom prywatnym bądź firmą. Użytkownicy, którzy dokonali rejestracji w naszym serwisie, wyrażają jednocześnie zgodę na przetwarzanie ich danych w celach administracyjnych. 3. Administratorem danych osobowych jest serwis www.tabletkiporonne.info Dane osobowe przekazywane są dobrowolnie przez każdego Użytkownika, w celu uczestnictwa w Forum internetowym. 4. Wszystkie dane są szyfrowane w bazie danych i dostępne są tylko dla administratorów serwisu. 5. Zabronione jest umieszczanie na łamach Forum serwisu www.tabletkiporonne.info postów sprzecznych z polskim prawem i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. oraz treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady etykiety. 6. Użytkownicy powinni formułować myśli zwięźle i przejrzyście oraz unikać błędów ortograficznych i pisania całego tekstu dużymi literami. Na Forum jest bezwzględny zakaz używania wulgaryzmów. Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj innych użytkowników. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Teksty obraźliwe dla innych Użytkowników Forum będą usuwane. Traktuj innych uczestników tak, jak sam chciałbyś być traktowany. 7. Forum nie jest miejscem do zamieszczania reklam innych serwisów itp. Posty uznane przez administratorów za naruszenie regulaminu będą usuwane bez wiedzy użytkownika który post dodał. 8. Moderatorzy Forum mają prawo do kontrolowania treści wypowiedzi i ich modyfikowania, a nawet do usuwania.