Śledź nas na portalach społecznościowych

Skontaktuj się z Nami

 • Google+ Social Icon
 • Blogger Ikona społeczna
 • Myspace Ikona społeczna

www.tabletkiporonne.info

Wszystkie prawa zastrzeżone

 

Magda
Jun 8, 2017

Regulamin forum

0 comments

Edited: Jun 8, 2017

Forum "tabletkiporonne.info" to miejsce do dyskusji, dlatego aby panowała tu dobra atmosfera, należy przestrzegać następującego regulaminu:

 

1.

Użytkownik publikuje swoje komentarze i przemyślenia wyłącznie na własną odpowiedzialność. Administratorzy Forum www.administrator24.info nie ponoszą jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników na Forum.

2.

Serwis www.tabletkiporonne.info nie przekazuje informacji odnośnie danych użytkowników osobom prywatnym bądź firmą. Użytkownicy, którzy dokonali rejestracji w naszym serwisie, wyrażają jednocześnie zgodę na przetwarzanie ich danych w celach administracyjnych.

3.

Administratorem danych osobowych jest serwis www.tabletkiporonne.info Dane osobowe przekazywane są dobrowolnie przez każdego Użytkownika, w celu uczestnictwa w Forum internetowym.

4.

Wszystkie dane są szyfrowane w bazie danych i dostępne są tylko dla administratorów serwisu.

5.

Zabronione jest umieszczanie na łamach Forum serwisu www.tabletkiporonne.info postów sprzecznych z polskim prawem i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej itp. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa autorskie lub prawa innych osób itp. oraz treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady etykiety.

6.

Użytkownicy powinni formułować myśli zwięźle i przejrzyście oraz unikać błędów ortograficznych i pisania całego tekstu dużymi literami. Na Forum jest bezwzględny zakaz używania wulgaryzmów. Cenimy wolność słowa, ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj innych użytkowników. Nie prowokuj i nie atakuj nikogo swoimi wypowiedziami. Teksty obraźliwe dla innych Użytkowników Forum będą usuwane. Traktuj innych uczestników tak, jak sam chciałbyś być traktowany.

7.

Forum nie jest miejscem do zamieszczania reklam innych serwisów itp. Posty uznane przez administratorów za naruszenie regulaminu będą usuwane bez wiedzy użytkownika który post dodał.

8.

Moderatorzy Forum mają prawo do kontrolowania treści wypowiedzi i ich modyfikowania, a nawet do usuwania.

 

 

Commenting is off for this post.
New Posts
 • Magda
  Dec 8, 2017

  Uwagi, wskazówki i Wasze odczucia związane z tabletkami poronnymi.
 • Magda
  Dec 8, 2017

  Stosowanie środków poronnych Na początku należy przyjąć doustnie Mifepristone. Tabletkę należy popić wodą. Po 24 godzinach należy wziąć 4 tabletki Misoprostolu pod język i trzymać aż do rozpuszczenia. W tym momencie nie należy pić i rozcieńczać leku w ustach. Po 3 godzinach ponownie przyjąć 4 tabletki Misoprostolu. Jak wcześniej- trzymać pod językiem, aż do rozpuszczenia. W internecie krąży wiele wpisów, że stosowanie Misoprostolu dopochwowo zwiększa prawdopodobieństwo poronienia. Jest to mit, ponieważ lek zażyty pod język wchłania się do krwiobiegu i nie ma konieczności aplikacji tabletek dopochwowo. Co więcej w przypadku zbyt obfitego krwawienia i wizyty u lekarza będzie on w stanie zauważyć pozostałości tabletek w pochwie. Nie zalecamy tej metody. Krwawienie powinno wystąpić od 4-12 godzin od zażycia drugiej dawki Misoprostolu. Może wystąpić już po pierwszej dawce, jednak mimo wszystko trzeba kontynuować dawkowanie, aby organizm dobrze oczyścił macicę z pozostałości produktu ciążowego.